Apr 18th کاهش قیمت برخی از پلانهای نمایندگی میزبانی وب

به اطلاع نمایندگان عزیز و عزیزانی که قصد تهیه سرویس های نمایندگی را دارند میرسانیم به جهت سهولت در امر پرداخت هزینه توسط نمایندگان عزیز کاهش قیمت در برخی از پلانهای نمایندگی لحاظ ... بیشتر »

Mar 14th تبریک عید نوروز 1398

با سلام ضمن عرض تبریک و شادباش پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی و آرزوی توفیق روز افزون، به اطلاع می رساند؛ پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین در ایام نوروز همانند قبل بصورت شبانه ... بیشتر »

Dec 30th اطلاعیه سرور جدید دایرکت ادمین آمریکا

به اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم با توجه به اتمام ظرفیت سرور قبلی دایرکت ادمین هم اکنون سروری جدید بر پایه همین کنترل پنل در لوکیشن آمریکا راه اندازی گردید و سفارش های جدید میزبانی وب و ... بیشتر »

Dec 28th ارتقا سطح کیفیتی سرور cPanel آمریکا

به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم به جهت ارتقا سطح کیفیتی سرور cPanel آمریکا, تمامی وب سایتهای این سرور به سروری قدرتمندتر انتقال داده شد.

روابط عمومی آبنوس انفورماتیک

Dec 27th تخفیف ویژه کریسمس2019

با سلام و تبریک سال نو میلادی خدمت کاربران عزیزجهت خرید سرویسهای ذیل طی ۱۰ روز آتی با کد تخفیف 2019 از ۱۰٪ تخفیف ویژه کریسمس برخوردار شویدمیزبانی وب لینوکس سیپنل آمریکا : http://support.abnoos.com/cart.php?gid=1 ... بیشتر »

Nov 15th اطلاعیه مهم ویژه مشترکین خدمات سرورهای اختصاصی و مجازی ایران

به استحضار می رساند با توجه به قوانین و مقررات تدوین شده در حوزه دسترسی به خدمات سرویسهای ایران در صورت بروز هر گونه تخلف ، سو استفاده و یا سایر مصادیق مجرمانه بر اساس قانون کلیه مسئولیت ها به ... بیشتر »

Oct 15th آغاز فروش سرورهای اختصاصی آلمان

با سلامبه اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم از هم اکنون امکان ارائه سرورهای اختصاصی آلمان فراهم گردیدهجهت بررسی و مشاهده پلانهای میتوانید به آدرس زیر مرجعه فرماییدhttp://support.abnoos.com/cart.php?gid=2 روابط ... بیشتر »

Jun 28th آغاز فروش سرورهای مجازی فنلاند

با سلامبه اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم از هم اکنون امکان ارائه سرورهای مجازی فنلاند فراهم گردیدهجهت بررسی و مشاهده پلانهای میتوانید به آدرس زیر مرجعه فرماییدhttp://support.abnoos.com/cart.php?gid=19  ... بیشتر »

Jun 28th 20 % تخفیف ویژه سرویسهای میزبانی وب cPanel آبنوس انفورماتیک

با سلامتخفیف ویژه 20% برای کلیه سرویسهای میزبانی وب cPanel اعمال شده است. کاربران عزیز جهت استفاده از این تخفیف میتوانند از کد زیر در هنگام سفارش استفاده کنند.کد تخفیف : KF9BO2PF1Yروابط عمومی آبنوس ... بیشتر »

May 30th آغاز فروش سرورهای اختصاصی و مجازی ایران

با سلامبه اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم از هم اکنون امکان ارائه سرورهای اختصاصی و مجازی ایران با امکانات و قیمت ویژه فراهم گردیدهجهت بررسی و مشاهده پلانهای میتوانید به آدرس زیر مرجعه ... بیشتر »